eventor-logo

Aktualności

Nowy trend, który wdziera się na przyjęcia ślubne to torty składające się z mini porcji. Póki co, młoda para musi wykazać się odwagą, żeby zaproponować taki tort gościom dla, których z trudem przychodzi łamanie tradycji ale coraz częściej tory z mini porcji królują na przyjęciach weselnych. To bardzo dobre rozwiązanie szczególnie na uroczystości, w których bierze udział duża liczba dzieci. Najmłodsi są z reguły zachwyceni tego typu słodkościami i chętniej sięgają po nie aniżeli po ukrojony, tradycyjny tor na talerzyku. Powiedzenie "jeść oczami" wydaje się mieć to idealne zastosowanie.

Lokalni rękodzielnicy prezentowali swoje prace przez co bezpośrednio włączyli się w wydarzenia organizowane przez Miasto Turek. Kiermasz trwał dwa dni i wtedy też można było oglądać i kupić drobne, lokalne arcydzieła i sprawić świąteczny prezent bliskiej osobie. Wśród oferowanych przedmiotów były ręcznie robione pluszaki, ozdoby wykonane na szydełku, biżuteria, drewniane rzeźby, książki, wyroby pszczelarskie, ozdoby choinkowe, stroiki bożonarodzeniowe, domowe konfitury i wiele wiele innych.

Sposób podawania potrwa na zorganizowanych uroczystościach okolicznościowych nie musi być wcale taki sam bez względu na to co to za uroczystość. Na komuniach czy weselach, podawanie potraw jest dość jednoznacznie sprecyzowane i w większości lokali organizujących tego typu przyjęcia trzyma się tych standardów.

Pragniemy z radością poinformować, że w Google Play jest już dostępna aplikacja mobilna na system Android, dzięki której będziecie mogli bardzo wygodnie korzystać z terminarza eventor.pl za pomocą urządzeń mobilnych takich jak smartfon czy tablet.

Terminarz eventora umożliwia wygodne prowadzenie szczegółowego kalendarza rezerwowanych w lokalu imprez i spotkań. Pomysłodawca i twórca systemu sam prowadzi salę bankietową, co spowodowało, że zaprojektowany terminarz skrojony jest na miarę potrzeb każdego właściciela i menedżera działającego w tej branży. Na szczególną uwagę zasługuje to, że kalendarz imprez można prowadzić dla każdej sali z osobna. Pozwala to zachować przejrzystość i uniknąć pomyłek.

Pismo biznesu gastronomicznego "Restauracja" donosi, że Kongres Szefów Kuchni jako największe spotkanie Szefów Kuchni w Polsce, w tym roku odbędzie się 11 października.

Od kilku sezonów wielką popularnością cieszą się weselne fotobudki. Nic dziwnego, ponieważ z jednej strony zapewniają świetną zabawę dla gości, a z drugiej wydruki stanowią pamiątkę z wesela. Do fotobudki często dołączane są także księgi gości, dzięki czemu młoda para ma wszystkie zdjęcia w pamiątkowym albumie wraz z życzeniami od najbliższych.