eventor-logo

Jesteś zainteresowany reklamą w eventor.pl?

Napisz do nas: reklama@eventor.pl

lub zadzwoń: tel. 506 366 906

Możliwe formy reklamy:

Baner główny

Baner główny jest graficznym elementem reklamowym umieszczonym centralnie w górnej części naszej strony. Baner występuje w rotacji z innymi (max. trzema) banerami. Kliknięcie w baner powoduje przejście do reklamowanego serwisu.

Wymiary 1580 x 430 pikseli

Wielkość do 150 kB

Format: JPEG, PNG, GIF

Baner boczny

Baner boczny to graficzny element reklamowy umieszczony na stronie. Baner występuje w rotacji z innymi banerami. Kliknięcie w baner powoduje przejście do reklamowanego serwisu.

Wymiary 300 x 300 pikseli

Wielkość do 100 kB

Format: JPEG, PNG, GIF

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany pojawia się w dziale aktualności. Artykuł może pozostać w archiwum aktualności co powoduje, że przez długi czas może być czytany przez użytkowników. Dodatkowy atut artykułu sponsorowanego to fakt, że może trafiać do subskrybentów newslettera. Artykuły emitowane są również na urządzeniach mobilnych.

Lokale polecane

Lokale polecane to forma reklamy skierowana tylko i wyłącznie do klientów posiadających aktywne konto w eventor.pl. Usługa realizowana jest po wykupieniu pakietu GOLD. Lokal przypisany do konta z wykupionym pakietem GOLD jest prezentowany na pierwszych miejscach podczas wyszukiwania lokali w danym województwie a dodatkowo rotacyjnie wyświetlany na stronie głównej.