eventor-logo

Koniec z zapisywaniem imprez w zeszycie
Dodano: 12.12.2017 08:21:08

eventor.pl to system umożliwiający właścicielom sal weselnych, restauracji i lokali organizujących przyjęcia okolicznościowe i eventy prezentację swoich usług szerokiemu gronu odbiorców. System został zaprojektowany i wykonany w taki sposób, że umożliwia szczegółowe zaprezentowanie oferty lokalu bez konieczności poświęcania dużej ilości czasu, który jest szczególnie cennych dla właścicieli i menedżerów w tej branży. Możliwość zdefiniowania kilku lokali oraz dowolnej ilości sal w danym lokalu z wyszczególnieniem ilości miejsc na sali, wyposażenia i dodatkowych atutów oferowanych przez lokal jak parking, plac zabaw, taras itd. powoduje, że eventor.pl to niepowtarzalne narzędzie umożliwiające dotarcie do klienta ze szczegółową ofertą. 

Jest to jednak dopiero początek funkcjonalności systemu. Eventor.pl to przede wszystkim niezastąpione narzędzie dla właścicieli i menedżerów lokali i sal weselnych a także restauracji. Narzędzie, którego do tej pory na rynku nie było. 

Terminarz eventora umożliwia wygodne prowadzenie szczegółowego kalendarza rezerwowanych w lokalu imprez i spotkań. Pomysłodawca i twórca systemu sam prowadzi salę bankietową, co spowodowało, że zaprojektowany terminarz skrojony jest na miarę potrzeb każdego właściciela i menedżera działającego w tej branży. Na szczególną uwagę zasługuje to, że kalendarz imprez można prowadzić dla każdej sali z osobna. Pozwala to zachować przejrzystość i uniknąć pomyłek. W terminarzu eventor.pl przewidziano również przypadki łączenia kilku imprez na jednej sali. W przypadku dodawania kolejnego wydarzenia dla konkretnej sali podajemy planowaną liczbę gości uczestniczących w tym wydarzeniu. Czynność tą powtarzamy dla każdego dodawanego na tej sali wydarzenia. System sam sumuje liczbę gości i w przypadku kiedy zadana dla danej sali liczba miejsc zostanie przekroczona system nam to zasygnalizuje. Sygnalizacja terminów zajętych, częściowo zajętych i wolnych zrealizowana została za pomocą ustalenia odpowiednich kolorów. Obsługa terminarza jest prosta i intuicyjna. Nawiązuje do obsługi standardowych terminarzy co powoduje, że już przy pierwszym kontakcie z terminarzem nikt nie będzie miał najmniejszych problemów z zastosowaniem tego narzędzia. 

Naszym flagowym produktem jest aplikacja mobilna eventorMOBI, dzięki której osoba zarządzająca lokalem zawsze i wszędzie ma dostęp do terminarza eventor. Aplikacja korzysta z tej samej bazy co terminarz eventor więc nie ma znaczenia czy wprowadzamy lub przeglądamy terminarz stacjonarnie czy na urządzeniu za pomocą aplikacji to mamy dostęp do tych samych danych. Aplikacja działa na urządzeniach mobilnych z systemem Android i można ją pobrać w Google Play za darmo. Warunkiem korzystania z pełnej funkcjonalności aplikacji jest posiadanie konta w eventor.pl, które również można założyć za darmo. Użytkownicy którzy pierwszy raz zarejestrują się w systemie eventor.pl mogą bez opłat w pełni korzystać z dostępnych narzędzi przez okres 6 miesięcy. 

  

Polecane

Brak polecanych lokali